1. Anasayfa
  2. Neler Yapıyoruz
VİLLA VE KONUT İNŞAATLARI

Konut projelerinin planlanmasından tamamlanmasına kadar belli proje içerisinde ilerlemektedir. Konut projelerinin hayata geçirilmesinin şehirleşme sürecine büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Konut projelerinde proje tasarımından inşanın tamamlanmasına kadar gerekli tüm planlamaların profesyonel ve eksiksiz bir şekilde yapılmaktayız. Projeler hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız projeye yapacağınız yatırım sırasında size çok fayda sağlayacaktır.

ENDÜSTRİYEL YAPI

Fikir sürecinden itibaren detaylı bir ilerleme göstererek oluşturduğumuz. Uzun süre verimli bir çalışma ortamı yaratacak ve rekabet ortamına uyum sağlayacak şekilde planlanlama yaptığımız ve sizlerin istekleri doğrultusunda dizayn, projelendirme, imalat ve uygulama çalışmalarını bir bütün olarak veya ayrı ayrı yürütebilmekteyiz. Üstlendiği işlerde detaylı ve ergonomik proje çalışmaları ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşarak geçiş sürecindeki zaman kaybını minimuma indirmekte ve firmaların olabildiğince çabuk faaliyete geçmelerini sağlamaktadır.

PROJE VE PROJE YÖNETİMİ

Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir. Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak, faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için kullanılır. Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Projelerin geçici olması; onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Pratikte, bu iki tür sistemin yönetimi oldukça farklıdır ve farklı teknik beceriler gerektirmektedir.

Menü