SOLİN OFFICE 41

Geleceğinizi Güvence Altına Alacak

KAZANDIRAN YATIRIM

Solin İnşaat güvencesi ile inşa edilen Office 41 projesi 7.100 m2 toplam inşaat alanı üzerinde 2+1, 3+1, 4+1 ofis seçeneklerine sahip 45 eşsiz işyeri ve 5 adet cadde işyerinden oluşmaktadır.

Sahip olduğu sosyal donatı ve özelliklerinin yanı sıra eşsiz bir konuma sahip ofis projesi, yatırımcıların ve ofis sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir. Ferah bir çalışma ortamı sunan Moment Beştepe‘de siz de hemen yerinizi alın.

İş hayatınız artık daha keyifli ve verimli geçecek. Merkezi bir lokasyonda yükselen Office 41, Kocaeli‘nın gözde konumlarından birinde inşa ediliyor.

Ev ile iş arasındaki mesafelerin kısaldığı yaşam çevresinde yer alan olanaklar ile de eksiksiz bir ortam sunuyor.

Kapalı ve açık otopark, lobi, jeneratör ve asansör hizmetlerinin yer aldığı özelliklerle dolu dolu bir iş hayatına sahip olacaksınız.

Solin Rezidans geleceğinizi güvence altına alacak kazandıran yatırım
268 konuttan oluşan 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmeti bulunan ultra dayalı döşeli daireleri ile birikte kompleks bir yapıdır.

ŞEHİR İÇİNDE, ŞEHİRDEN UZAK

Doğanın kalbinde bir yaşam Solin Residence ile sizi bekliyor.

Solin Residence, 7.193 m²’lik alana 1.850 m² temel üzerine konumlanmış, 13.000 m² inşaat alanına sahip, 268 konut (250 adet 1+1 / 18 adet Loft Dare) ve 1 iş yerinden oluşan, kapalı ve açık otoparkı bulunan, 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmet, 7/24 elektrik (jeneratör) hizmet, ultra dayalı döşeli daireler ve pek çok donatısıyla br bütün şeklinde inşa edilmiş kompleks bir yapıdır.

HİKAYEMİZ

12 yıllık tecrübesi ile İnşaat, altyapı, çevre düzenlemeleri, fabrika inşaatları alanında bir çok projeye imza altmıştır.

Kurulduğu günden beri müşteri odaklı ve güvenilir yapılar inşaa ederek sektörde her zaman bir adım önde olmuştur.

SOLİN İNŞAAT, yüksek kalitesi ve taahhüt edilen zamanda teslim etmeyi hedeflemektedir.  SOLİN İNŞAAT, yurt içi tecrübesinin devamı olarak özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı, etkin desteğini ve güvenini sunar.

SOLİN İNŞAAT, yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, müşterilerini konut edindirmeyi hedeflemektedir.

SOLİN İNŞAAT A.Ş.
Saygılarımızla

Solin Residence Temel Atma Töreni
KAZANDIRAN YATIRIM Solin Rezidans geleceğinizi güvence altına alacak kazandıran yatırım 268 konuttan oluşan 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmeti bulunan ultra dayalı döşeli daireleri ile birikte kompleks bir yapıdır. ŞEHİR İÇİNDE,…
Solin Residence Lansmanı Yapıldı
KAZANDIRAN YATIRIM Solin Rezidans geleceğinizi güvence altına alacak kazandıran yatırım 268 konuttan oluşan 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmeti bulunan ultra dayalı döşeli daireleri ile birikte kompleks bir yapıdır. ŞEHİR İÇİNDE,…
Menü